Arti Osgb Logo

Artı OSGB Edremit
Sağlık Hizmetleri

Edremit Artı OSGB, işyerlerinde çalışanlara yönelik sağlık hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler kapsamında, çalışanların sağlık durumlarının takip edilmesi adına gerekli taramalar belirli süreçlerde yapılmaktadır.

Edremit Artı OSGB Hizmetler İmages

Sağlık Hizmetleri

Bölgenin en ileri gelen Ortak İş Sağlığı ve Güvenliği firması olan Edremit Artı OSGB sizler ve çalışanlar için en detaylı hizmet sunmaktan onur duymaktadır. Bu hizmetler arasında sağlık hizmetleri de önemli bir yer tutmaktadır.

İş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenmesi için gerekli önlemlerin alınması ve çalışanların sağlıklı bir yaşam sürmeleri için danışmanlık yapılması gibi hizmetlerin tümü tarafımızdan iş yeri çalışanlarız için sunulmaktadır.

Bilgi Alın

Edremit Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Artı OSGB’nin iş yeri çalışanlarına özel sağlık hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bize hemen ulaşabilir, tüm soru ve sorunlarınıza yanıt alabilirsiniz.

Edremit OSGB Sağlık Hizmetleri

Artı OSGB’nin sağlık hizmetleri kapsamında sunduğu başlıca hizmetler şunlardır:

  • İşe giriş sağlık taramaları: İşe yeni başlayan çalışanların sağlık durumlarının tespit edilmesi ve işyerindeki risklere karşı uygun olup olmadıklarını belirlemek için yapılan sağlık taramalarıdır.
  • Periyodik sağlık taramaları: İşyerinde çalışan tüm çalışanların, işyerindeki risklere karşı korunmaları için belirli aralıklarla yapılan sağlık taramalarıdır.
  • İş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenmesi için danışmanlık: İş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenmesi için gerekli önlemlerin alınması konusunda işverenlere ve çalışanlara danışmanlık yapılmasıdır.
  • Sağlıklı yaşam danışmanlığı: Çalışanların sağlıklı bir yaşam sürmeleri için gerekli bilgiler ve önerilerin verilmesidir.

Artı OSGB, sağlık hizmetlerini alanında uzman ve deneyimli sağlık personeli ile sunmaktadır. Bu sayede, çalışanların sağlık durumlarının en iyi şekilde takip edilmesi ve iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenmesi için gerekli önlemlerin alınması sağlanmaktadır.

Sağlık Hizmetlerinin Önemi

Sağlık hizmetleri, bireylerin ve toplumların yaşam kalitesini önemli ölçüde etkileyen bir alandır. Sağlık hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde sunulması, bireylerin ve toplumların sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamada önemli bir rol oynamaktadır.

Edremit Artı OSGB, sağlık hizmetlerinin önemini kavrayarak, işyerlerinde çalışanlara yönelik kapsamlı ve kaliteli sağlık hizmetleri sunmaktadır. Bu sayede, çalışanların sağlıklı bir yaşam sürmelerine ve iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenmesine katkıda bulunmaktadır.

Sağlık Hizmetleri Birimleri

İş yeri çalışanları için düzenlemiş olduğumuz sağlık hizmetleri kapsamında uyguladığımız test ve muayene birimleri.

  • Elektrokardiyografi (EKG)
  • Hemogram
  • Solunum Fonksiyon Testi (STF)
  • Göz
  • Odiyometri (ODYO)
  • Akciğer Grafisi

Tüm soru ve sorunlarınız için bize yazabilir detaylı bilgiye en kısa zamanda erişebilirsiniz.

— veya–

Hizmetlerimiz hakkında en hızlı bilgiyi bizimle iletişime geçerek edinebilirsiniz.