Arti Osgb Logo

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Bu web sitesini ziyaret ettiğinizde, aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen bu koşulları dikkatlice okuyun.

1. İçerik ve Materyaller

Bu web sitesindeki tüm içerik ve materyaller, Edremit Artı Osgb’nin mülkiyetindedir. İzinsiz olarak kopyalanması, çoğaltılması veya dağıtılması yasaktır.

2. İzin ve Lisanslar

Bu web sitesini ziyaret ederek, Edremit Artı Osgb’ye sınırlı, devredilemez, devredilebilir olmayan bir lisans verirsiniz. Bu lisans, web sitesini kişisel kullanımınız için görüntülemenize, indirmenize, geçici olarak depolamanıza ve baskılar almanıza izin verir.

3. İhlal Bildirimleri

Bu web sitesinin tüm içeriği, Türk telif hakkı yasalarına ve uluslararası telif hakkı sözleşmelerine tabidir. İzinsiz kullanım durumunda, Edremit Artı Osgb, yasal haklarını koruma hakkına sahiptir.

4. Harici Bağlantılar

Bu web sitesi, harici bağlantılar içerebilir. Bu bağlantıları kullanmak, diğer web sitelerinin kullanım koşullarına tabi olmanıza neden olabilir. Edremit Artı Osgb, harici web sitelerinin içeriğinden veya güvenliğinden sorumlu değildir.

5. Hizmet Değişiklikleri ve Sonlandırma

Edremit Artı Osgb, herhangi bir zamanda, önceden bildirimde bulunmaksızın, web sitesinin içeriğini, hizmetleri veya kullanım koşullarını değiştirme veya sonlandırma hakkına sahiptir.

6. Sorumluluk Reddi

Bu web sitesini kullanmak tamamen kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Edremit Artı Osgb, web sitesinin kesintisiz, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmez. Ayrıca, web sitesinin kullanımı nedeniyle ortaya çıkan herhangi bir zarardan sorumlu değildir.

7. Gizlilik Politikası

Bu web sitesini kullanarak, gizlilik politikamızı kabul etmiş sayılırsınız. Gizlilik politikamızı incelemek için lütfen ayrıca ziyaret edin.

8. Değişiklikler ve Güncellemeler

Bu kullanım koşulları, güncellenebilir. Güncellemeleri takip etmek için lütfen bu sayfayı düzenli olarak kontrol edin.

9. İletişim Bilgileri

Bu kullanım koşulları ile ilgili herhangi bir soru veya endişeniz varsa, lütfen info@edremitartiosgb.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Bu kullanım koşulları, Edremit Artı Osgb tarafından sağlanan hizmetler için geçerlidir ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve diğer ilgili yasal düzenlemelere uygun olarak hazırlanmıştır.

Tüm soru ve sorunlarınız için bize yazabilir detaylı bilgiye en kısa zamanda erişebilirsiniz.

— veya–

Hizmetlerimiz hakkında en hızlı bilgiyi bizimle iletişime geçerek edinebilirsiniz.